Funkcjonalne smartfony


Smartfony to rozwiązania informatyczne, które doskonale łączą zalety standardowego telefonu komórkowego oraz komputera. Korzystając z przedmiotowego narzędzia można nie tylko w komfortowy sposób prowadzić rozmowy, ale także korzystać z zasobów sieci, a nawet umieszczać w internecie wykonane wbudowanym aparatem zdjęcia.

Wideokonferencja, atrakcyjne zdjęcia i selfie

Każdy smartfon posiada co najmniej jeden aparat fotograficzny o określonej rozdzielczości. Jak wiadomo, im większa rozdzielczość, tym lepsza jakość zdjęć, warto jednak pamiętać, że w tym przypadku ważne są także parametry obiektywu.

Aparat fotograficzny, w który wyposażone zostały smartfony, służy zarówno do wykonywania zdjęć, jak i prowadzenia wideorozmowy, czyli rozmowy połączonej z kontaktem wizualnym.

Godna podkreślenia jest także możliwość wykonywania selfie, co ważniejsze, podczas wykonywania zdjęcia samemu sobie, użytkownik widzi na ekranie ujęcie, które znajdzie się na zdjęciu.
Większość modeli posiada ponadto możliwość wykonania retuszu oraz ewentualnej korekty.

Wygodny dostęp do internetu

Wiele osób, zwłaszcza młodych, publikuje wykonane zdjęcia na portalach społecznościowych. W tym przypadku smartfon okazuje się niezastąpiony – po wykonaniu zdjęcia i jego ewentualnej obróbce, użytkownik może od razu umieści fotkę na wybranym portalu społecznościowym. Co ważniejsze, smartfon automatycznie dostosowuje wielkość zdjęcia do potrzeb danego portalu.

Poza opublikowaniem zdjęcia, można także przekazać internautom dodatkowe informacje, np. opis miejsca, w którym wykonano fotografię.

Wejdź na https://www.sferis.pl i zapoznaj się z ofertą elektroniki w dobrych cenach