Czym jest leasing SMARTPLAN?

Wiele firm korzysta z takich usług jak leasing. Leasing polega na korzystaniu z danego samochodu na warunkach ściśle określonych w umowie. Samochód staje się własnością danej osoby, wówczas gdy cały leasing zostanie spłacony. Umowa mówi o tym, że dane auto jest jedynie udostępniane danej osobie na określony czas. Dopiero po spłaceniu całego leasingu auto staje się własnością użytkownika.

Na rynku utrzymuje się wiele firm, które produkują samochody. I każda z firm przygotowuje dla swoich użytkowników innych plan leasingowy. W ostatnim czasie bardzo popularnym stał się Toyota SMARTPLAN. Czym zatem jest leasing SMARTPLAN? Więcej informacji na ten temat w naszym tekście lub pod adresem: http://auta-firmowe.pl/co-to-jest-leasing-smartplan/?

Toyota SMARTPLAN – czym jest i dla kogo? Leasing Toyota SMARTPLAN jest to oferta przygotowana specjalnie dla małych lub średnich przedsiębiorstw, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli pozwolić sobie na zakup auta na przystępnych warunkach.

Zaletami, które kuszą skorzystaniem z tej profesjonalnej oferty są: gwarancja odkupu auta bezpośrednio przez dilera. Cała oferta przygotowana jest specjalnie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla dużych przedsiębiorstw przygotowane zostały inne oferty. Zaletą skorzystania z tego typu programu są niskie i przewidywalne koszty użytkowania a także wliczanie rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu. Co więcej użytkownicy tej oferty mogą sobie odliczyć VAT od rat miesięcznych. Użytkownicy tego programu mogą korzystać z finansowania nowych samochodów, takich jak Toyota i Lexus.

Dlaczego użytkownicy tak chętnie korzystają z tego programu?

Dodatkowymi zaletami, które wyróżniają leasing Toyota SMARTPLAN na tle innych ofert jest możliwość spłacania jedynie tej części wartości pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w czasie trwania umowy. To plus dla klienta, ponieważ spłaca on rzeczywistą wartość rynkową samochodu.

Dodatkowo klienci leasingu korzystają z najmniejszej na rynku utraty wartości, która wynika między innymi z niezawodności Toyoty. Toyota jest na rynku samochodowym jednym z najbardziej cenionych aut. Wszystko wynika z dobrej jakości firmy Toyota. Dlatego też cieszy się ona bardzo dobrymi opiniami wśród klientów przedsiębiorstw samochodowych.

Kolejną zaletą jest otrzymanie niskich kosztów leasingu i dodatkowo otrzymywanie dedykowanych rabatów, które są skierowane bezpośrednio dla konkretnych klientów. Następną zaletą jest fakt, że wszystkie formalności można załatwiać u najbliższego dealera Toyoty. Z czego bardzo cieszą się klienci, ponieważ nie muszą poświęcać swojego cennego czasu na dojazd do głównej siedziby firmy Toyota. Firma dba o dobro i zadowolenie swoich klientów, dlatego dba o to by było im po prostu wygodnie korzystać z usług firmy Toyota. Dodatkowo ubezpieczenie jest jak najbardziej atrakcyjne w porównaniu z innymi ubezpieczeniami samochodów innych firm. Klienci mogą wybierać pomiędzy rocznymi ubezpieczeniami a wieloletnimi.

Toyota jest jedną z najbardziej prestiżowych firm samochodowych na rynku i dba o wysoką jakość swoich ofert i usług. Dlatego klienci tak chętnie korzystają z jej usług i polecają ją swoim znajomym.